دقیقه – دقیق محبوب ترین سامسونگ گلکسی

دقیقه – دقیق: محبوب ترین سامسونگ گلکسی همراه فعالیت سامسونگ گوشی محبوب گلکسی اس7

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فرصتی که منتقدین دوست دارند از کی‌روش بگیرند

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از خداحافظی دو مهاجم تیم ملی کارلوس کی روش نسبت به اتمام دوران ملی رضا قوچان نژاد تصویر العمل نشان داد ولی راجع به سردار صحبتی نکرد. این

فرصتی که منتقدین دوست دارند از کی‌روش بگیرند

فرصتی که منتقدین دوست دارند از کی روش بگیرند

عبارات مهم : جام جهانی

کارلوس کی روش قصد دارد سردار آزمون دوباره به تیم ملی برگردد.

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از خداحافظی دو مهاجم تیم ملی کارلوس کی روش نسبت به اتمام دوران ملی رضا قوچان نژاد تصویر العمل نشان داد ولی راجع به سردار صحبتی نکرد. این باعث شد همه فکر کنند کی روش برنامه خاص ای جهت مهاجم 24 ساله کشور عزیزمان ایران دارد و اتفاقا همینطور هم شد. کارلوس به تازگی مصاحبه ای انجام داده و در آن گفته که خواستار بازگشت سردار به تیم ملی است و قصد دارد با او صحبت کند.

این در حالی است که آزمون از جام جهانی به این سمت بارها اعلام کرده و حتی جان مادرش را قسم خورده که به تیم ملی برنمی گردد! حالا صحبتی که سرمربی تیم ملی راجع به آزمون انجام داده فرصتی است که منتقدین هر لحظه دوست داشتند از کی روش بگیرند. اینکه سرمربی تیم ملی در برابر سردار از مواضع خودش پایین بیاید و در برابر سیستم خودش که اصلا بر مبنای بازیکن سالاری نیست یک قدم به عقب بردارد، فضای بسیار مناسبی جهت منتقدانی که قصد تاختن دارند فراهم می کند. آنهایی که از کی روش انتظار دارند در قبال سرداری که بعد از جام جهانی خیلی راحت تصمیم به نپوشیدن پیراهن تیم ملی گرفت، تصمیمی بگیرد که طی این سال ها در برابر بازیکنان دیگر گرفت که چنین موارد مشابهی داشتند.

فرصتی که منتقدین دوست دارند از کی‌روش بگیرند

واژه های کلیدی: جام جهانی | سردار آزمون | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz