دقیقه – دقیق محبوب ترین سامسونگ گلکسی

دقیقه – دقیق: محبوب ترین سامسونگ گلکسی همراه فعالیت سامسونگ گوشی محبوب گلکسی اس7

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حال محمدرضا شجریان بدتر نشده ولی خوب هم نیست/ هشت ماه است که در درمان پدر بر سر

همایون شجریان در گفتگویی که با یورونیوز داشته، راجع به اوضاع جسمی این روزهای محمدرضا شجریان سخن گفته است.

حال محمدرضا شجریان بدتر نشده ولی خوب هم نیست/ هشت ماه است که در درمان پدر بر سر

همایون شجریان: حال محمدرضا شجریان بدتر نشده ولی خوب هم نیست/هشت ماه است که در درمان پدر بر سر دو راهی مانده ایم.

عبارات مهم : درمانی

همایون شجریان در گفتگویی که با یورونیوز داشته، راجع به اوضاع جسمی این روزهای محمدرضا شجریان سخن گفته است.

به گزارش ایلنا، همایون شجریان در گفتگویی با یورو نیوز راجع به اوضاع سلامت محمدرضا شجریان گفت: سال گذشته جهت پدر بیماری پیش آمد و مجبور شدند به شدت اشعه درمانی و رادیوتراپی کنند. ولی این کار ضمن اینکه مریضی را کنترل می کند باعث می شود بافت های سالم نیز آسیب ببینند و یکسری اشکالاتی نیز ایجاد می کند. امروز نسبت به آن روزهای اول خیلی اوضاع ارزش بهتر هست. در یک مقطعی که ایشان در شرایط قابل قبول و تثبیت شده است ای قرار گرفت؛ گفتیم دو راه پیش روی ما قرار دارد؛ یعنی یا ایشان با فیزیوتراپی و درمان به سمت خیلی بهتر شدن پیش می رود یا اینکه خدای نکرده مریضی پیشرفت می کند و ایشان را به سمت بدتر شدن می برد.

وی در ادامه افزود: هفت هشت ماه است که متاسفانه اوضاع بیماری به سمت بهتر شدن نرفته ولی خوشبختانه بدتر هم نشده است ولی ما همچنان بر سر همان دور راهی مانده ایم. پدر نه آنچنان بدتر شده است اند و نه آنچنان بهتر. خب این امکان وجود دارد که بیماری فعالیتش را درون ایشان شروع کند که جهت ما جای نگرانی دارد. آن بخشی که می خواستیم به وسیله فیزیوتراپی بهتر شود هفت هشت ماه است که در یک مرحله ثابت مانده و ما را ناامید کرده است.

همایون شجریان همچنین عنوان کرد: حضور و وجود ایشان جهت ما نعمتی است و همچنان که در گذشته بودند هوشیاری های عجیب و غریب خودشان را دارند. ما هم جهت سلامتی ارزش دعا می کنیم.

اودر پاسخ به این پرسش که آیا دوست دارید یکبار دیگر با پدر روی صحنه بروید، گفت: اگر ایشان شرایط ارزش به گونه ای باشد که بتوانند و بخواهند به صحنه بازگردند من روی صحنه می آیم و خاک های جلو پای ایشان را پاک می کنم؛ در کنار ایشان نشستن هر لحظه جهت من افتخار بوده است.

حال محمدرضا شجریان بدتر نشده ولی خوب هم نیست/ هشت ماه است که در درمان پدر بر سر

واژه های کلیدی: درمانی | بیماری | همایون شجریان | محمدرضا شجریان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz