دقیقه – دقیق محبوب ترین سامسونگ گلکسی

دقیقه – دقیق: محبوب ترین سامسونگ گلکسی همراه فعالیت سامسونگ گوشی محبوب گلکسی اس7

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی توضیح قاضی افتخاری اطراف تشکیل پرونده در دادگاه کیفری

سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران روند پیگیری به پرونده‌های مطرح در دادگاه کیفری را تشریح کرد. 

توضیح قاضی افتخاری اطراف تشکیل پرونده در دادگاه کیفری

توضیح قاضی افتخاری اطراف تشکیل پرونده در دادگاه کیفری

عبارات مهم : ایران

سرپرست دادگاه های کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران روند پیگیری به پرونده های مطرح در دادگاه کیفری را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، قاضی محسن افتخاری بعد از آخر نخستین جلسه پیگیری به پرونده اتفاق خیابان پاسداران در جمع خبرنگاران، گفت: بعد از جلسه دادگاه وقت 7 روزه وجود دارد تا طی این وقت حکم انشاء، صادر و به اصحاب دعوا ابلاغ شود. بعد از ابلاغ حکم، 20 روز وقت فرجام خواهی وجود دارد و بعد از فرجام خواهی پرونده به دیوان عالی ارجاع ارائه می شود.

وی افزود: بعضی افراد بدون داشتن دانش حقوقی مطالبی را اعلام می کنند که ما به آنها کاری نداریم؛ لیکن ما بر اساس قانون کار را پیش می بریم.

توضیح قاضی افتخاری اطراف تشکیل پرونده در دادگاه کیفری

سرپرست دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: متهم می تواند وکیل بگیرد یا در غیر این صورت دادگاه وکیلی را برایش معین می کند. ما یکسری موارد را ناگزیر به رعایت هستیم. به طور کلی هنگامی که پرونده بدست ما می رسد ظرف 5 روز به طرف دعوا ابلاغ می شود که اگر ایرادی دارد آن را بگویند، بعد از اینکه اصحاب دعوا پرونده را ملاحظه کردند، وکیل معرفی می کنند و بعد از 10 روز مهلت دارند محتویات پرونده را مطالعه کرده و اگر اعتراضی دارند آن را اعلام کنند.

افتخاری ادامه داد: این 10 روز را ناگزیریم که رعایت کنیم و اگر نکنیم اشکال قانونی وجود دارد. بعد از 10 روز دادگاه مکلف است جلسه مقدماتی بگذارد که در آن جلسه دادگاه باید این مراحل طی کند و قضات پرونده را ملاحظه کنند تا گزارش را تنظیم کرده و محتویات پرونده را ببینند. اگر این موارد بررسی شد و مشکلی وجود نداشت وقت پیگیری داده می شود. از روزی که پرونده به دادگاه کیفری می آید تا نخستین جلسه دادرسی این مراحل وجود دارد که باید طی شود.

سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران روند پیگیری به پرونده‌های مطرح در دادگاه کیفری را تشریح کرد. 

سرپرست دادگاه های کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به وکیل تسخیری گفت: کانون وکلا و مرکز مشاوران افرادی را به دادگاه معرفی می کنند که یک یا دو نوبت به صورت فی مابین جهت اصحاب دعوا کار وکالت انجام دهند.

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | دادگاه | افتخاری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz