دقیقه – دقیق محبوب ترین سامسونگ گلکسی

دقیقه – دقیق: محبوب ترین سامسونگ گلکسی همراه فعالیت سامسونگ گوشی محبوب گلکسی اس7

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی کانون عالی ترین عرضه در بازار مسکن

در شرایطی که به علت تشنج قیمت در بازار مسکن طی ماه‌های اخیر، بسیاری از مالکان و سازنده‌ها از فروش آپارتمان‌های خود منصرف شده است و بازار را به امید زیاد کردن قی

کانون عالی ترین عرضه در بازار مسکن

کانون عالی ترین عرضه در بازار مسکن

عبارات مهم : بازار

در شرایطی که به علت تشنج قیمت در بازار مسکن طی ماه های اخیر، بسیاری از مالکان و سازنده ها از فروش آپارتمان های خود منصرف شده است و بازار را به امید زیاد کردن قیمت زیاد بعد از ماه رمضان ترک کرده اند، بخشی از بازار مسکن را می توان به عنوان کانون عالی ترین عرضه به لحاظ تعداد و قیمت معرفی کرد.

به گزارش دنیای اقتصاد ، با وجود اینکه عمده متقاضیان مصرفی در بازار مسکن در جست وجوی آپارتمان های کوچک و میان متراژ هستند، عرضه این فایل ها در بازار در مقایسه با سال گذشته با کم کردن چشمگیری روبه رو شده است هست. این در حالی است که در منطقه دیگری از بازار، عرضه فایل نه تنها پرتعداد بلکه به لحاظ قیمت هر مترمربع نیز، مناسب تر از فایل های کوچک و میان متراژ است.

بازار آپارتمان های بیش از ۱۰۰ مترمربع همین منطقه کانونی بیشترین عرضه با قیمت معقول و متناسب با ارزش واقعی ملک است که در هفته های اخیر به رغم کمبود فایل در سایر مناطق بازار، همچنان پررونق بوده هست. به طور کلی قیمت آپارتمان های ریز متراژ قدری از کوچک و میان متراژها زیاد است چراکه اغلب متقاضیان این آپارتمان ها به علت محدودیت بودجه به نوعی ناگزیر به خرید واحد زیر ۵۰ مترمربع هستند و امکان زیاد کردن بودجه جهت خرید آپارتمان به قیمت در گروه متراژی بالاتر را ندارند. در نتیجه فروشنده ها با علم به این موضوع، قیمت آپارتمان را قدری بالاتر از عرف پیشنهاد می کنند. همین قاعده موجب می شود آپارتمان های بیش از ۱۰۰ مترمربع عمدتا با قیمتی متناسب با ارزش واقعی ملک در منطقه و آخرین معاملات انجام شده است فایل شوند. در نتیجه اگر کسی بودجه کافی جهت خرید آپارتمان بزرگ متراژ داشته باشد، دغدغه یافتن فایل قیمت مناسب را کمتر تجربه می کند.

کانون عالی ترین عرضه در بازار مسکن

از سوی دیگر با توجه به اینکه بسیاری از آپارتمان های بزرگ متراژ در سال های رکود و پیش رونق بازار مسکن در صف انتظار فروش باقی ماندند، در جریان بازگشت رونق به معاملات طی ماه های اخیر، موقعیت خوبی جهت عرضه دوباره آنها به بازار فراهم شده است است و در نتیجه بر خلاف دیگر مناطق بازار، کمبود فایل در مورد این آپارتمان ها صدق نمی کند.

واژه های کلیدی: بازار | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz